Co jste o Ťapkách ještě nevěděli?

Jako většina maminek jsem stála před základní otázkou, co obuji naší malé na nožky, když si začíná stoupat a pokouší se o první krůčky. Dost jsem řešila, jakým směrem se vlastně chci ubírat, co se jejího obouvání týče. Nenapadlo mne samozřejmě nic jiného, než vyrazit do obchodu, kde mne čekalo velké zklamání, nic nám nesedělo, nic se mi nelíbilo, všechno padalo z nožiček. Jednou večer jsem se rozhodla oprášit šicí stroj a vymyslet něco sama. A tak jsme tu, česká značka barefootové obuvi pro děti.

  Na našem e-shopu naleznete nabídku dětské přirozené obuvi klasifikované jako Barefoot. Pro ty z Vás, kteří se zdravým obouváním začínáte, tento pojem, který na Vás všude číhá, znamená v překladu - naboso. Taková obuv kopíruje tvar nohy a prstů, má tenkou ohebnou podrážka umožňující vnímat povrch, po kterém nositel kráčí, nemá podpatek a ani jinak tvarovanou stélku. 
  Vytvořili jsme pro Vás dvě kategorie. Zboží, které nabízíme skladem a je ihned k odeslání a potom to, které Vám ušijeme na míru Vašich specifických požadavků. U takové objednávky počítejte s delší dobou doručení, kterou Vám sdělíme při objednání. U zboží šitého na míru si také můžete vybrat motiv ťapek. Tato sekce je aktuálně uzavřena. 

 Ťapáčky jsou šité převážně z materiálů jako je bavlna a softshell od českých a slovenských designerů. Většina použitých materiálů je s klasifikací Öeko-Tex třídy I., což znamená, že materiál prošel testem nezávadnosti a je vhodný pro děti do 3 let. Ostatní materiály jsou Öeko-Tex třídy II. Více o této normě se dočtete zde