Co jste o Ťapkách ještě nevěděli?

Jako většina maminek jsem stála před základní otázkou, co obuji naší malé na nožky, když si začíná stoupat a pokouší se o první krůčky. Dost jsem řešila, jakým směrem se vlastně chci ubírat, co se jejího obouvání týče. Nenapadlo mne samozřejmě nic jiného, než vyrazit do obchodu, kde mne čekalo velké zklamání, nic nám nesedělo, nic se mi nelíbilo, všechno padalo z nožiček. Jednou večer jsem se rozhodla oprášit šicí stroj a vymyslet něco sama. A tak jsme tu, česká značka barefootové obuvi pro děti.


  Na našem e-shopu naleznete nabídku dětské přirozené obuvi klasifikované jako Barefoot. Pro ty z Vás, kteří se zdravým obouváním začínáte, tento pojem, který na Vás všude číhá, znamená v překladu - naboso. Taková obuv kopíruje tvar nohy a prstů, má tenkou ohebnou podrážka umožňující vnímat povrch, po kterém nositel kráčí, nemá podpatek a ani jinak tvarovanou stélku. 
  Vytvořili jsme pro Vás dvě kategorie. Zboží, které nabízíme skladem a je ihned k odeslání a potom to, které Vám ušijeme na míru Vašich specifických požadavků. U takové objednávky počítejte s delší dobou doručení, kterou Vám sdělíme při objednání. U zboží šitého na míru si také můžete vybrat motiv ťapek. 

 Ťapáčky jsou šité převážně z materiálů jako je bavlna a softshell od českých a slovenských designerů. Většina použitých materiálů je s klasifikací Öeko-Tex třídy I., což znamená, že materiál prošel testem nezávadnosti a je vhodný pro děti do 3 let. Ostatní materiály jsou Öeko-Tex třídy II. Více o této normě se dočtete zde

Poslední tři roky jsme naše zboží nabízeli převážně na prodejním profilu Fleru. Zboží můžete také pořídit na některých prodejnách v Praze. Jejich seznam naleznete zde. Vlastní kamennou prodejnu nemáme. Zboží je možné osobně vyzvednout po předešlé domluvě v Zelenči nebo na Praze 4. 

A na závěr by Vás možná ještě zajímalo něco o autorce. 

Milé maminky, ráda bych Vám poděkovala za Vaši dosavadní podporu, díky které jsme Vám stále blíž. Dovoluji si vám představit náš vlastní web. Při objednávání a jakékoliv komunikaci mi tykejte, jsem jedná z Vás, maminek. Můj přístup k Vám je skutečně osobní, každou objednávku od Vás považuji za jedinečnou. Komunita maminek je specifická a plná lásky, díky čemuž svoji práci miluji, což je na našem zboží vidět. 

Po mateřské dovolené, během které jsem pro Vás celý koncept ťapiček vymyslela, jsem se opět vrátila do práce na zkrácený úvazek. Většinu volného času trávíme venku, běháme po lese a hřištích. Léto trávíme často u rybníka s pořádnou dávkou zmrzliny. Ráda jezdím na kole, často jezdíme do hor, kde pokořujeme jeden kopec za druhým. Ve volnu ráda čtu, aktuálně o Bylinkách. Zajímám se o zdravý životní styl, vyrábím doma přírodní kosmetiku, někdy si zacvičím jógu, maluji a mým nejposlednějším koníčkem je háčkování. Převážně se ale věnuji rodině a vymýšlením nových ťapáčků pro vás. 

Vaše Veronika