Červená karkulka

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají a oblíbí.

Vnější látku tvoří designová bavlna, která je vhodná pro všechny děti již od narození. Uvnitř je 100% bavlna, která je příjemná na holou nožičku a dobře saje pot.

Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Pro starší děti je protiskluzová podrážka pevná pogumovaná.

Ťapáčky objednané z této kategorie obdržíte do 7-14 pracovních dnů od přijetí platby. 

Zvolte si variantu:

Cena od 500,00 Kč

Zpět/Zboží skladem

VELIKOSTI
Jak správně vybrat velikost? Jestli má Vaše dítko nožku dlouhou např. 11 cm, s přičtením nadměrku byste měli objednat velikost 12,5 cm -> do objednávky vložíte kus s označením 12-13 cm. Do poznámky objednávky nám napište jakou objednáváte přesně velikost.

Upozornění - každý pár je originál a tak vzhled nemusí odpovídat prodejní fotografii. Pokud si přejete zachovat stejný vzhled, napište nám poznámku k objednávce.

TIPY

! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).


INSPIRACE PRO VÁS

Šatičky pro Karkulku

Jemné a příjemné šatičky, které užijete celý rok.  Vrchní díl je z bavlněného úpletu a snadno se nandavá přes hlavičku, v létě chrání ramínka a v zimě můžete pod šatičky dát stejnobarevné tričko s dlouhým rukávem. Pěkná výšivka zdobí rukávky a výstřih.  Dolní díl sukně je řasený ze 100% bavlny. 

Cena od 500,00 Kč

Rostoucí Kaťátka Origami

Úpletové kalhoty, které rostou s Vaším dítětem. Délku pro lýtka a pupík jsme ještě více prodloužili, aby kaťátka vydržely co nejdéle. Kolem pupíku není gumička, tudíž nebudete mít Vaše dítko otlačeniny a nošení kaťátek mu bude příjemné. Tento střih je vhodný pro dětičky s látkovou plínkou. Tento model je vhodný pro všechny děti, především pro děti se silnějším pasem a stehýnky. Do objednávky uveďte: . obvod pasu, . délku od pupíku po rozkrok, . délku od pupíku po kotníky, . obvod stehna/lýtka. Cena je určena pro velikost kaťek od roku 0-4 let. Pro větší velikost nám napište do objednávky. Balíček šitých kaťátek na míru odešleme do týdne od přijetí platby. 

450,00 Kč

Dámská designová sukně

Originální je první věc, která Vás napadne.  Pořiďte si sukni ušitou přímo pro Vás z české pevné bavlny. Sukně je v pase na elastickou gumu, tak si můžete dát i velký oběd a nikdo nic nepozná.  Počítejte s delší doručovací lhůtou - sukni budeme šít pouze pro Vás, tudíž nám do poznámky objednávky uveďte obvod pasu. 

Cena od 1 250,00 Kč

Legínkové TRIO na přání

Máme přesně to, co jste hledali. Jednobarevné legínky. Tři barvy, tři střihy. Oranžové legínky jsou běžného střihu na tělo. Úplet. Růžové jsou širší a mají zvýšený pas a lem kolem kotníku. Teplákovina. Červené jsou rostoucí s extra dlouhým lemem kolem pasu a kotníku. Jsou taktéž v pase nabírané. Úplet s vyšší gramáží. Barevné kombinace Vám rádi ušijeme na míru, stejně tak jako velikost. Můžeme taktéž nakombinovat střihy. Cena jednotlivých modelů (v případě, že budete chtít kombinovat střihy dle svých potřeb): . běžný střih 190 Kč, . zvýšený pas 230 Kč, . rostoucí 310 Kč. Cena za 3 ks je nižší než za jednotlivý kus. 

600,00 Kč

Ušanka a nákrčník na jaro/podzim

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku. Vnější látka a vnitřní látka je z úpletu. V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc. Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku. Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu. Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

450,00 Kč

Ušanka a nákrčník s fleecem

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku.  Vnější látka je tvořena úpletem a vnitřní fleecem.  V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc.  Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku.  Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu.  Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

455,00 Kč

Rostoucí KaŤata střih C vlastní výběr motivu

Úpletové kalhoty, které rostou s Vaším dítětem. Délku pro lýtka a pupík jsme ještě více prodloužili, aby kalhoty vydržely co nejdéle. Kolem pupíku není gumička, tudíž nebudete mít Vaše dítko otlačeniny a nošení kaťátek mu bude příjemné. Tento model je vhodný pro všechny děti, především pro děti se silnějším pasem a stehýnky.  Do objednávky uveďte: . obvod pasu, . délku od pupíku po rozkrok, . délku od pupíku po kotníky, . obvod stehna/lýtka. Cena je určena pro velikost kaťek od roku 0-4 let. Pro větší velikost nám napište do objednávky. Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavených kaťkách již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

500,00 Kč

Rostoucí KaŤata střih B vlastní výběr motivu

Úpletové kalhoty, které rostou s Vaším dítětem. Délku pro lýtka a pupík jsme ještě více prodloužili, aby kalhoty vydržely co nejdéle. Kolem pupíku není gumička, tudíž nebudete mít Vaše dítko otlačeniny a nošení kaťátek mu bude příjemné.  Tento model je vhodný pro štíhlé dětičky díky vykrojenému pasu, Vaše dítko již nebude ztrácet kalhoty na každém kroku. Do objednávky uveďte: . obvod pasu, . délku od pupíku po rozkrok, . délku od pupíku po kotníky, . obvod stehna/lýtka. Cena je určena pro velikost kaťek od roku 0-4 let. Pro větší velikost nám napište do objednávky. Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavených kaťkách již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru.

450,00 Kč

Rostoucí KaŤata střih A vlastní výběr motivu

Úpletové kalhoty, které rostou s Vaším dítětem. Délku pro lýtka a pupík jsme ještě více prodloužili, aby kalhoty vydržely co nejdéle. Kolem pupíku není gumička, tudíž nebudete mít Vaše dítko otlačeniny a nošení kaťátek mu bude příjemné.  Tento model s kapsami je vhodný pro dětičky, která mají silnější pas a nožky nebo také pro pořádné hubeňoury díky šití kaťek na míru.  Do objednávky uveďte: . obvod pasu, . délku od pupíku po rozkrok, . délku od pupíku po kotníky, . obvod stehna/lýtka.   Cena je určena pro velikost kaťek od roku 0-4 let. Pro větší velikost nám napište do objednávky.  Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. 

450,00 Kč