Jednorožec měnící barvu

Novinka

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost.

Vnější látku tvoří originální designový softshell, který na slunci mění barvu a zabarvuje hvězdičky, hřívu a křídla. V šeru jsou koníci nebarevní.

Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky.

Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a velmi příjemná na pokožce.
Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně).

Ťapáčky kopírují tvar prstíků, špička je zaoblená. Botičky jsou ohebné a velmi lehké a tím podporují přirozený vývoj chodidla a doporučujeme pro už nejmenší děti.

Součástí ceny není kožená špička. V případě zájmu o její přidání nám napište do zprávy objednávky. Příplatek je 45 Kč. 

Zvolte si variantu:

Cena od 500,00 Kč

Zpět/Zboží na míru

VELIKOSTI
Jak správně vybrat velikost? Jestli má Vaše dítko nožku dlouhou např. 11 cm, s přičtením nadměrku byste měli objednat velikost 12,5 cm -> do objednávky vložíte kus s označením 12-13 cm. Do poznámky objednávky nám napište jakou objednáváte přesně velikost.

Upozornění - každý pár je originál a tak vzhled nemusí odpovídat prodejní fotografii. Pokud si přejete zachovat stejný vzhled, napište nám poznámku k objednávce.

TIPY

! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).


INSPIRACE PRO VÁS

Lacláčky na míru

Lacláčky ze 100% bavlny jsou skvělým rostoucím kouskem do letního šatníku.  Kšandičky můžete přizpůsobovat růstu děťátka, také oceníte gumičku v pase na bocích.  Pro holčičky může být místo kraťásků sukýnka. 

Cena od 500,00 Kč

Kraťásky s laclem

Naše kraťásky jsou celobavlněné a rafinované - lacláčky můžete kdykoliv sundat nebo nandat.  V tomto provedení šijeme také sukýnku a barva proužku může být modrá.  Do zprávy objednávky napište obvod pasu, délku kraťásků od pupíku po potřebnou dálku a délku lacláčků od beder po pupík přes ramínka. 

Cena od 400,00 Kč