Autíčka na silnici

Poslední kousek

Dětské botičky jsou nezbytným doplňkem dětské výbavy. Ťapáčky jsou specifické svým originálním vzhledem. Vynikají tvarem špičky, která kopíruje prsty a vytváří pro ně dostatečný prostor uvnitř boty.

Bavlna má důležité vlastnosti pro příjemný pocit z nošení. Je přírodním materiálem, který je vzdušný, lehký a poddajný a proto tvoří vnitřní a vnější část ťapáčků.
Namáhané části jako například špička, jsou zesíleny softshellem, odolným pevným materiálem jehož unikátní vlastností je stálobarevnost a voděodolnost.

Protiskluzová podrážka udržuje chodidlo stabilní na různých typech povrchů a zabraňuje uklouznutí. Z jejích vlastností budou nejvíce těžit děti, které si stoupají a učí se chodit.

Ťapáčky jsou ultralehké, ohebné a tak podporují přirozený vývoj chodidla, který je pro rostoucí děti klíčový. V období, kdy není možná chůze bez bot, můžete zvolit ťapky jako příjemný kompromis bosé chůze.

Vnitřní gumička je regulovatelná na uzlík, který je možné převázat a přizpůsobovat utažení vlastním potřebám.


Zvolte si variantu:

Cena od 580,00 Kč
Please select variants first

Zpět/Ťapáčky skladem

Každý pár je originál a tak vzhled nemusí odpovídat prodejní fotografii. Motivy zvířátek, princezen, ad. je u každé velikosti jiný.

TIPY
! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).


INSPIRACE PRO VÁS

Klobouček s vrtulníky

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek. Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.

Cena od 18,00 Kč

Čelenka na uzlík

Čelenka na uzlík ze 100% je nedílnou součástí dívčí výbavičky. Díky zadnímu pružnému dílu na gumičku užijete čelenku dlouho a poroste s Vaší holčičkou.  Šijeme také variantu pro maminku a holčičku.  Do zprávy objednávky uveďte vybraný motiv. 

Cena od 180,00 Kč

Letní klobouček

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek.  Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.  Do zprávy objednávky uveďte vybraný motiv. 

Cena od 18,00 Kč

Ušanka a nákrčník na jaro/podzim

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku. Vnější látka a vnitřní látka je z úpletu. V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc. Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku. Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu. Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

450,00 Kč

Ušanka a nákrčník s fleecem

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku.  Vnější látka je tvořena úpletem a vnitřní fleecem.  V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc.  Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku.  Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu.  Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

455,00 Kč