Ťapáčkový cirkus

Máte rádi praktické dárky, které neskončí ve skříni? Je někdo z Vašeho kruhu rodiny či známých v očekávání? Pořiďte pro jejich nastávající miminko něco do výbavičky - první ťapáčky a stylový bryndáček. 

Ťapáčky jsou vhodné již pro malé lezoucí děti, využijete je v kočárku či na pěkné rodinné focení. Bryndáček je z bavlny a jemného bambusového froté ze spodní strany, které se nám podařilo získat od českého výrobce přírodních materiálů. 

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají.

Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná softshellová špička vydrží i náročné aktivity batolat a starších dětí. 

Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců a jejich divokých starších sourozenců.

Zvolte si variantu:

Cena od 180,00 Kč
Please select variants first

Zpět/Zboží skladem

TIPY

! Krásný první dárek do dětské výbavičky - První botičky a bryndáček - slintáček. 

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).

! Díky regulovatelné gumičce můžete ťapáčky snadno přizpůsobovat rostoucímu chodidlu.