Kožené balerínky pro první krůčky

Seznamte se s naším jedinečným kouskem barefoot botiček pro nejmenší děti. S příchodem jara a mezi rozkvetlými stromy jsme realizovali náš dlouholetý plán s koženými ťapáčky, které budou děti moci nosit venku. A hlavně, je budou mít rádi. 

Když se podíváme zblízka na podrážku, skládá se ze tří vrstev.
V kontaktu s pokožkou je jemná a hebká kožená podšívka. Uprostřed se nachází vrstva tlumící nárazy při došlapu. Vnější vrstvou pro kontakt se zemí je náš dobrý známý 1 mm ohebný Vibram, nebo-li gumová podrážka. Tato podrážka je vhodná, jak na chození v přírodě, tak po chodníku. 

Balerínky jsou šité z kvalitní hověziny původem z Německa.
Koželužna, která usně dodává, je nositelem certifikátu Der Blaue Engel. Kůže se zpracovává ekologickým minerálním činěním, při kterém se nepoužívají toxické látky. 

Ťapky jsou nelepené, pouze šité a tudíž netoxické. Zapínání je na suchý zip, díky kterému je chodidlo v ťapce fixováno. 

Ťapáčky mají vnitřní šev a tudíž doporučujeme volit nadměrek 1,2 cm k naměřené velikosti chodidla dítěte. Ťapky jsou široké a úzké tak akorát pro rozvíjející se nohu dítěte. 

U prodejního fota naleznete barevné varianty, ze kterých můžete vybírat.
Do poznámky objednávky uveďte délku chodidla a barevnou variantu, kterou si přejete objednat. 

Zvolte si variantu:

Cena od 990,00 Kč

Zpět/Ťapky na míru

Důležité

! Kožené botičky jsou při prvním nošení pevné, mohou se zdát malé. Budou se také hůře nandávat, ALE kůže se po pár nošeních uvolní a přizpůsobí chodidlu. 

! Kůže je ekologicky činěná, což znamená jediné, bude zpočátku pouštět barvu. Volte ponožky/punčochy ve stejné nebo tmavší barvě jako jsou pořízené botičky. 

Upozornění - každý pár je originál a tak vzhled nemusí odpovídat prodejní fotografii.