Měnící jednorožci na slunci

Vyprodáno Poslední kousek

Vnější látkou je měnící český softshell, který se rozzáří všemi barvami v přítomnosti slunce. Tento model bude velkou zábavou pro Vaše děti, které mohou po bytě honit sluníčko, aby vybarvilo jejich ťapáčky. 

Uvnitř se nachází 100% bavlna pohlcující pot. Výhodou tohoto přírodního materiálu je dobrá snášenlivost již u nejmenších dětí. Díky tomu jsou ťapáčky vzdušné a lehounké.

Podrážka je z perličkového protiskluzu jehož vlastností je neklouzavost a proto jsou ideální pro děti, kterou si stoupají a začínají chodit. Uvnitř se nachází látka udržující teplo nožiček od země.

Takový model užijete nejenom na doma, ale také si zaslouží být společníkem nožek Vašeho dítěte na návštěvě u prarodičů či přátel a na zpívání s dětmi v nich uděláte parádu.

Díky špičce, která kopíruje tvar dětského chodidla máte jistotu v přirozeném vývoji chodidla Vašeho dítěte. 

Zvolte si variantu:

490,00 Kč
Please select variants first

Zpět/Zboží skladem

TIPY

! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).