Nejpohodlnější ŤapkyCirkus

Poslední kus

Nejpohodlnější ťapky jsou jako dělané do nosítka či šátku. Tento kousek doporučujeme pro malé dětičky, které se rády nosí. Když se venku ochladí, určitě tyto ťapky ocení všechny vystrčené chladné nožky. 

Ťapky jsou šité z lehkého úpletu, potěší holou nožku a díky pružnosti materiálu se dobře nandají i na více vrstev oblečení (ponožek, dupaček). Určitě na ně nedáte dopustit v zimě v autosedačce či kočárku. Díky vnitřní látce, která uchovává teplo, budou mít Vaše dětičky nožičky vždy zahřáté a budou se cítit pohodlně. 

Jestliže zamýšlíte tento model užívat na doma, doporučujeme volit nadměrek 1 cm, tyto Ťapky nemají gumičku na utažení jako ťapky běžného střihu, může se stát, že dětem, které se plazí, budou ťapky padat z nožiček při větším nadměrku. 

Na podrážku jsou aplikované protiskluzové perličky. 

Zvolte si variantu:

Cena od 300,00 Kč 450,00 Kč
Please select variants first

Zpět/Zboží skladem 

TIPY

! Úplet nad kotníčkem můžete ohrnout, když se oteplí. V zimě zase můžete vrstvit a ťapky nandat na závěr. 

! Ťapky nemají žádnou speciální podrážku, proto vypadají skvěle i ze spodní strany. 

INSPIRACE PRO VÁS

Klobouček s vrtulníky

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek. Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.

Cena od 18,00 Kč

Čelenka na uzlík

Čelenka na uzlík ze 100% je nedílnou součástí dívčí výbavičky. Díky zadnímu pružnému dílu na gumičku užijete čelenku dlouho a poroste s Vaší holčičkou.  Šijeme také variantu pro maminku a holčičku.  Do zprávy objednávky uveďte vybraný motiv. 

Cena od 180,00 Kč

Letní klobouček

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek.  Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.  Do zprávy objednávky uveďte vybraný motiv. 

Cena od 18,00 Kč

Ušanka a nákrčník na jaro/podzim

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku. Vnější látka a vnitřní látka je z úpletu. V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc. Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku. Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu. Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

450,00 Kč

Ušanka a nákrčník s fleecem

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku.  Vnější látka je tvořena úpletem a vnitřní fleecem.  V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc.  Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku.  Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu.  Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

455,00 Kč