Outdoorové ťapky s návleky

Už začalo Vaše děťátko chodit? Je právě zima a většinu času tráví v kočárku? Po několika minutové procházce si pobyt v kočárku rozmyslí a dere se ven hlava nehlava? Naše děti jsou již od narození osobnosti, které dávají svůj názor často znát a jak jinak než velkým zvukovým doprovodem.
Jaké botičky jsou pro takové divoké dítko ideální? Také si nedovede představit na tak malou nožičku navléct pevné ohromné boty, ve kterých mu bude v kočárku nepohodlně?

Všechny tyto otázky jsme vyřešili za Vás a vytvořili ťapky, ve kterých bude Vašemu malému hezky, teplo a příjemně. Díky kožené špičce a podrážce, vnitřnímu vyteplenému fleecu může i na pár kroků kolem kočárku vyběhnout a potom se zase spokojeně vrátit do pohodlné polohy do fusaku a sledovat svět kolem sebe.

Tento kousek pro Vás ušijeme na míru. Součástí ceny jsou návleky. Ťapky bez návleků můžete objednat zde

Nejedná se o zboží skladem, o termínu doručení se informujte ve zprávě objednávky nebo nám napište e-mail na taptapky@gmail.com.  


Pro jednodušší vyřízení objednávky napište do zprávy objednávky:
. délku nožičky bez nadměrku,  
. motiv, který jste si vybrali,
. barvu kůže, 
. zda si přejete vnitřní látku fleece či nikoliv,
. délku návleku měřeno - délka od kotníku pod koleno, obvod lýtka pod kolenem (měřte tak, jak si přejete návleky nosit, pod oblečením nebo na oblečení - potom měřte obvod i s oblečením),
. zda chcete návleky jednobarevné nebo ve stejném motivu jako budou ťapky. 

Návleky jsou šité ze samotné softshellové látky - nepodšité fleecem, na gumičku kolem lýtka a s úpletovým nasazením kolem patičky jako bývají legíny na jógu. 

Zvolte si variantu:

Cena od 750,00 Kč
Please select variants first