Pejsek a kočička

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají a oblíbí.

Vnější látku tvoří designová bavlna, která je vhodná pro všechny děti již od narození. Uvnitř je 100% bavlna, která je příjemná na holou nožičku a dobře saje pot.

Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Pro starší děti je protiskluzová podrážka pevná pogumovaná.

Ťapáčky objednané z této kategorie obdržíte do 7-14 pracovních dnů od přijetí platby. 

Zvolte si variantu:

Cena od 500,00 Kč

Zpět/Zboží skladem

VELIKOSTI
Jak správně vybrat velikost? Jestli má Vaše dítko nožku dlouhou např. 11 cm, s přičtením nadměrku byste měli objednat velikost 12,5 cm -> do objednávky vložíte kus s označením 12-13 cm. Do poznámky objednávky nám napište jakou objednáváte přesně velikost.

Upozornění - každý pár je originál a tak vzhled nemusí odpovídat prodejní fotografii. Pokud si přejete zachovat stejný vzhled, napište nám poznámku k objednávce.

TIPY

! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).


INSPIRACE PRO VÁS

Klobouček s vrtulníky

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek. Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.

Cena od 18,00 Kč

Čelenka na uzlík

Čelenka na uzlík ze 100% je nedílnou součástí dívčí výbavičky. Díky zadnímu pružnému dílu na gumičku užijete čelenku dlouho a poroste s Vaší holčičkou.  Šijeme také variantu pro maminku a holčičku.  Do zprávy objednávky uveďte vybraný motiv. 

Cena od 180,00 Kč

Letní klobouček

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek.  Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.  Do zprávy objednávky uveďte vybraný motiv. 

Cena od 18,00 Kč

Ušanka a nákrčník na jaro/podzim

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku. Vnější látka a vnitřní látka je z úpletu. V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc. Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku. Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu. Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

450,00 Kč

Ušanka a nákrčník s fleecem

Ušanka je skvělý parťák do nečasu, pěkně kryje ouška a krk. V kombinaci s nákrčníkem můžete vyrazit na pořádnou procházku.  Vnější látka je tvořena úpletem a vnitřní fleecem.  V případě, že si budete přát k ušance přidat vázání kolem krku, napište nám do objednávky, cena je 30 Kč navíc.  Do objednávky napište obvod hlavičky a délku od středu hlavy po uši. Čepičky šijeme na míru, tudíž je cena jednotná pro všechny velikosti do 4 let věku.  Šijeme také pro větší děti, stačí napsat k objednávce Vaši velikost a my Vám doplníme cenu.  Výběr vzorů naleznete ve fotogalerii. Motivy na vystavené ušance již nejsou dostupné a jsou pouze ilustrativního charakteru. 

455,00 Kč