SOFTSHELLKY S VÝBĚREM MOTIVU

Ťapáčky vhodné do interiéru. 

Vnější látku tvoří softshell, látka odolnější vůči vodě a prodření. Z toho důvodu je vhodná především do školky a pro první krůčky.

Uvnitř je 100% bavlna, která je příjemná na holou nožičku a dobře saje pot.

Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. 

Prodejní foto je pouze ilustrativní - vyberte si vlastní motiv ze seznamu látek. Ťapáčky objednané z této kategorie obdržíte do 7-14 pracovních dnů od přijetí platby. Do zprávy objednávky stačí napsat naměřené míry a číslo látky, kterou jste vybrali. 

V případě volby Vlastní velikost Vám bude finální cena upřesněna. 

Zvolte si variantu:

Cena od 500,00 Kč
Please select variants first

VELIKOSTI
Jak správně vybrat velikost? Jestli má Vaše dítko nožku dlouhou např. 11 cm, s přičtením nadměrku byste měli objednat velikost 12,5 cm -> do objednávky vložíte kus s označením 12-13 cm. Do poznámky objednávky nám napište jakou objednáváte přesně velikost.

TIPY
! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).

! Softshell je lehký materiál, který je vhodný do kočárku či nosítka, díky odolnosti materiálu vůči větru a vodě (při silném dešti samozřejmě zmoknou stejně tak jako vy). 

Všechny ťapky na jednom místě