Soví

Ideální kousek pro teplejší dny a pro parádivé holčičky, které si nic jiného než šatičky u skříně nevyberou. V zimních měsících oceníte dostatečný prostor ťapek, do kterých mohou mít holčičky punčochy nebo teplé ponožky. 

Balerínky jsou ušité z 100% designové bavlny. Díky pružné gumičce přes nárt dobře drží na nožce. Vnitřní bavlna přináší chodidlu komfort na bosou nožku. Nová pěnová stélka zpříjemňuje chůzi dětí, snižuje nárazy při chůzi. Protiskluzová podrážka podporuje stabilitu a rovnováhu na různých površích. Pevná špička zabraňuje prodření nejvíce namáhaného místa ťapáčků.

Ťapáčky objednané z této kategorie obdržíte do 7-14 pracovních dnů od přijetí platby.

U prodejního fota je provedení s koženými doplňky (špička). V případě zájmu o tuto verzi napište zprávu do poznámky objednávky. Součástí ceny je protiskluzová podrážka a protiskluzová špička. 

Zvolte si variantu:

Cena od 500,00 Kč

Zpět/Ťapky na míru

VELIKOSTI
Jak správně vybrat velikost? Jestli má Vaše dítko nožku dlouhou např. 11 cm, s přičtením nadměrku byste měli objednat velikost 12,5 cm -> do objednávky vložíte kus s označením 12-13 cm. Do poznámky objednávky nám napište jakou objednáváte přesně velikost.


TIPY
! U menších dětí je vhodný nadměrek 1 cm, pro větší velikosti (od 17 cm) můžete volit nadměrek 1,5 cm.

! Ťapky šijeme jen pro Vás, nejde o skladové zboží a tak počítejte s delší lhůtou dodání (do 7 - 14 dní od přijetí platby).

! Ťapky je možné ušít v provedení kožená špička a podrážka a tak užívat u menších dětí jako outdoorové ťapky. Napište nám do zprávy objednávky, jaká verze je pro Vás ideální. Cenu Vám doplníme dle objednané velikosti. 

Upozornění - každý pár je originál a tak vzhled nemusí odpovídat prodejní fotografii. 


INSPIRACE PRO VÁS

BIO bavlněné šaty na míru

Jemné a příjemné šatičky, které užijete celý rok. Vrchní díl je z bavlněného úpletu a snadno se nandavá přes hlavičku, v létě chrání ramínka a v zimě můžete pod šatičky dát stejnobarevné tričko s dlouhým rukávem. Do zprávy objednávky uveďte motiv, ze kterého si přejete šatičky ušít. Prodejní obrázek je ilustrativní a motiv již není dostupný. 

Cena od 600,00 Kč

Úpletové šatičky na míru

Jemné a příjemné šatičky, které užijete celý rok. Vrchní díl je z bavlněného úpletu a snadno se nandavá přes hlavičku, v létě chrání ramínka a v zimě můžete pod šatičky dát stejnobarevné tričko s dlouhým rukávem.  Do zprávy objednávky uveďte motiv, ze kterého si přejete šatičky ušít. Prodejní obrázek je ilustrativní a motiv již není dostupný. 

Cena od 500,00 Kč

Šatičky pro Karkulku

Jemné a příjemné šatičky, které užijete celý rok.  Vrchní díl je z bavlněného úpletu a snadno se nandavá přes hlavičku, v létě chrání ramínka a v zimě můžete pod šatičky dát stejnobarevné tričko s dlouhým rukávem. Pěkná výšivka zdobí rukávky a výstřih.  Dolní díl sukně je řasený ze 100% bavlny. 

Cena od 500,00 Kč