Outdoorové ťapky s koženými doplňky

Už začalo Vaše děťátko chodit? Je právě zima a většinu času tráví v kočárku? Po několika minutové procházce si pobyt v kočárku rozmyslí a dere se ven hlava nehlava? Naše děti jsou již od narození osobnosti, které dávají svůj názor často znát a jak jinak než velkým zvukovým doprovodem.
  Jaké botičky jsou pro takové divoké dítko ideální? Také si nedovede představit na tak malou nožičku navléct pevné ohromné boty, ve kterých mu bude v kočárku nepohodlně? 

Všechny tyto otázky jsme vyřešili za Vás a vytvořili ťapky, ve kterých bude Vašemu malému hezky, teplo a příjemně. Díky kožené špičce a podrážce, vnitřnímu vyteplenému fleecu může i na pár kroků kolem kočárku vyběhnout a potom se zase spokojeně vrátit do pohodlné polohy do fusaku a sledovat svět kolem sebe. 

Tento kousek pro Vás ušijeme na míru, stačí si vybrat motiv, barvu kůže a provedení, které bude dle Vašich představ. Vše stačí napsat do zprávy objednávky. 

Zvolte si variantu:

Cena od 550,00 Kč
Please select variants first

Zpět/Zboží skladem

TIPY

! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).

! Venkovní model je ušitý z pevného odolného softshellu, který odolává vodě a prodření. Kožená podrážka je dost pevná a zároveň dost lehká pro dětské chodidlo k poznávání různých povrchů, po kterých ťape.