Ťapkové přezůvky do školky

Ťapáčky do školky jsou přesně to, co Vaše děti potřebují. Mít nožičky v pohodlí 8 hodin denně 5 dnů v týdnu není zrovna lehké. Proto je důležité volit takové přezůvky, které děti netlačí, jsou jim příjemné na nožičce a zdolají hry na koberci, dovádění v umývárnách a spoustu jiné zábavy. 

Celý červenec Vám proto otevíráme možnost vytvoření rezervace k ušití ťapek na míru, aby jste je měli v klidu 1.září připravené do akce. 

Jak postupovat?
. Vytvoříte objednávku na zboží Ťapkové přezůvky. 
. V srpnu nám napíšete aktuální míry, podle kterých budeme šít. Doplníme Vám finální kalkulaci ťapek. 
. Vyberete si vlastní motiv látky a provedení, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Do zprávy objednávky uvedete číslo látky, kterou jste vybrali. Látky s označením SC, CS, S1-S6 jsou softshell, ostatní látky jsou bavlněné. 

Doporučujeme:
. Softshell (vnější látka v motivu dle vlastního výběru), 
. Podrážka vibram (1 mm silná guma s jemným vzorkem proti uklouznutí)  nebo    kůže. 
. Zpevněná kožená nebo protiskluzová špička. 
. Vnitřní látka je vždy bavlna. 

Proč je dobré si ťapky předobjednat?
V srpnu se věnujeme pouze šití ťapek do školky a ne vždy se na každého dostane. Pokud máte specifické požadavky - líbí se Vám určitý motiv nebo potřebujete velikost na míru, je lepší objednávku učinit s předstihem - platbu provedete až v srpnu. Samozřejmě pro Vás budeme mít skladové ťapáčky, ale u nich nebudete mít možnost vlastního výběru provedení nebo motivu a nemusí být také Vaše velikost.  


550,00 Kč
Please select variants first