Ťapky svítící ve tmě

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Klučičí látka s autíčky je přímo kouzelná, ve tmě svítí jenom hvězdičky. 

Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná protiskluzová špička a pata prodlužují životnost ťapek.

Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit.

Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu.   

U prodejního fota je model v provedení kožená špička a podrážka, v případě zájmu u tuto variantu nám napiště zprávu na taptapky@gmail.com. Uvedené ceny jsou za provedení softshellová špička, pata, protiskluzová podrážka. 

Zvolte si variantu:

Cena od 450,00 Kč
Please select variants first