Tátova sbírka 12 cm

Sleva

Čistě klučičí záležitost. Auta, hasiči, sanitky, policie, lodě, všechno, co Vás z dopravních prostředků napadne, objevíte na těchto ťapkách. 

Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná softshellová špička a pata prodlužují životnost ťapek. Tento model je vhodný pro malé dětičky i starší děti. 

Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Starším klukům udělá radost barevné provedení a materiál, ve kterém nebudou mít permanentně opocené nožky. 

Od velikosti 16 cm je podrážka kožená. 

400,00 Kč 480,00 Kč
Please select variants first

TIPY

! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).

! Zpevněná špička a pata prodlužují životnost modelu a tak jsou vhodné pro děti, které se učí chodit a často se staví (u běžných látkových botiček se jako první prodře špička). U starší dětí, které nepotřebují tak často měnit velikosti je toto zpevnění jasnou výhodou.   

Všechny ťapky na jednom místě