Traktoriáda

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost. 

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají.

Vnější látku tvoří český designový softshell, který upoutá nejednoho klučíka. Látka je odolná, lehká a díky vnitřní bavlně také vhodná jako celoroční ťapáčky. 

Podrážku tvoří odolný protiskluz. Tento typ podrážky udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které už lezou a pokoušejí se o první krůčky. 

Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz a bez zpevnění špiček, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu a pogumované zpevněné špičky.   

Rádi Vám také ušijeme tuto alternativu v provedení outdoor - kožená špička a podrážka. Cena je stejná jako u outdoorového kousku na míru. 


Zvolte si variantu:

Cena od 480,00 Kč
Please select variants first

Zpět/Ťapky na míru

Upozornění - každý pár je originál a tak vzhled nemusí odpovídat prodejní fotografii. Pokud si přejete zachovat stejný vzhled, napište nám poznámku k objednávce. 

TIPY

! Ťapáčky můžete regulovat kolem kotníku na gumičku na uzlík, tudíž můžete během nošení ťapáčky přizpůsobovat Vašim potřebám.

! Jednoduchým pomocníkem pro nandávání jsou etiketky, které jsou ze strany té nohy, na kterou patří (etiketa vlevo patří na levou nožku).

! Zpevněná špička a pata prodlužují životnost modelu a tak jsou vhodné pro děti, které se učí chodit a často se staví (u běžných látkových botiček se jako první prodře špička). U starších dětí, které nepotřebují tak často měnit velikosti je toto zpevnění jasnou výhodou.