Zpět/E-shop

ŤAPÁČKY NA MÍRU 

Vyberte si motiv a velikost. My pro Vás ťapky ušijeme. Váš jedinečný originální kousek. 

JAK OBJEDNAT 

Vyberte si provedení ťapáčků - bavlněné nebo softshellové.
Do objednávky uveďte přesnou velikost se započítaným nadměrkem a číslo motivu látky. 
Doba výroby zboží na míru se liší v závislosti na termínu, ve kterém objednávku vytvoříte. 

* Zářijové objednávky na přání jsou již uzavřeny *  

OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ DO 1.10.2021 BUDOU ODESÍLÁNY 30.10.2021. 
Poslední kolo objednávek v tomto roce je 1.11.2021, odeslání těchto objednávek proběhne 30.11.2021. 

V prosinci nepřijímáme žádné objednávky ťapek šitých na míru. 

Bavlněnky

Ťapáčky vhodné do interiéru   jsou šité z designové bavlny, která je vhodná pro všechny děti již od narození. Bavlna je přírodním materiálem, který je jemný, lehký, vzdušný a proto tvoří vnitřní a vnější část ťapáčků. Bavlněné ťapky jsou vhodné do letních měsíců a pro děti, kterým se více potí nožičky.  Protiskluzová podrážka udržuje chodidlo stabilní na různých typech povrchů a zabraňuje uklouznutí. Z jejích vlastností budou nejvíce těžit děti, které si stoupají a učí se chodit. Ťapáčky jsou ultralehké, ohebné a tak podporují přirozený vývoj chodidla, který je pro rostoucí děti klíčový. V období, kdy není možná chůze bez bot, můžete zvolit ťapky jako příjemný kompromis bosé chůze. Vnitřní gumička je regulovatelná na uzlík, který je možné převázat a přizpůsobovat utažení vlastním potřebám.

Cena od 550,00 Kč

  Softshellky

  Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a je velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Ťapáčky kopírují tvar prstíků, špička je zaoblená. Botičky jsou ohebné a velmi lehké a tím podporují přirozený vývoj chodidla a doporučujeme je již pro ty nejmenší.  Protiskluzová podrážka udržuje chodidlo stabilní na různých typech povrchů a zabraňuje uklouznutí. Z jejích vlastností budou nejvíce těžit děti, které si stoupají a učí se chodit. Vnitřní gumička je regulovatelná na uzlík, který je možné převázat a přizpůsobovat utažení vlastním potřebám.

  Cena od 550,00 Kč

   Dospělácké

   Dospělácký model ťapek Vás utvrdí v tom, jak příjemné jsou ťapky pro Vaše děti. Díky vnitřní bavlně jsou příjemné v letních měsících, kdy je nazujete bez ponožek na holou nožku a díky dostatečně volnému padnoucímu střihu můžete v zimě do ťapek přidat pořádné ponožky.  U prodejního fota naleznete seznam látek, ze kterých můžete vybírat. Všechny motivy jsou ze softshellu, který se nám nejvíce osvědčil z hlediska stálosti barev po opakovaném praní a dlouhé životnosti pevného kvalitního materiálu. Všechny vybrané látky jsou českého původu.  Ťapky jsou vhodné na celoroční interiérové nošení či outdoorové nošení kolem domu či na zahradě.  Před objednáním věnujte pozornost našemu  návodu na měření  . K naměřené délce chodidla přičtěte 1,5 cm a máte Vaši velikost (např. délka chodidla je 25 cm + 1,5 nadměrek - objednávejte velikost 26,5 cm).   Do zprávy objednávky nám napište, jaký motiv se Vám líbí a jaké provedení chcete - kožená špička a podrážka nebo pogumovaná špička a vibramová podrážka.  V případě volby Vlastní velikost Vám bude finální cena upřesněna. 

   Cena od 900,00 Kč