Zpět/E-shop

ŤAPÁČKY NA MÍRU 

Vyberte si motiv a velikost. My pro Vás ťapky ušijeme. Váš jedinečný originální kousek. 

JAK OBJEDNAT 

Vyberte si provedení ťapáčků - bavlněné nebo softshellové a další.
Do objednávky uveďte přesnou velikost se započítaným nadměrkem a číslo motivu látky. 
Doba výroby zboží na míru se liší v závislosti na termínu, ve kterém objednávku vytvoříte. 

 * Objednávky na míru odesíláme do měsíce od přijetí platby *
(Z důvodu nemocnosti našich dětí může být doba doručení delší.
Pokud s vyřízením pospícháte, napište nám tuto informaci do poznámky objednávky. )

Bavlněnky

Ťapáčky vhodné do interiéru   jsou šité z designové bavlny, která je vhodná pro všechny děti již od narození. Bavlna je přírodním materiálem, který je jemný, lehký, vzdušný a proto tvoří vnitřní a vnější část ťapáčků. Bavlněné ťapky jsou vhodné do letních měsíců a pro děti, kterým se více potí nožičky.  Protiskluzová podrážka udržuje chodidlo stabilní na různých typech povrchů a zabraňuje uklouznutí. Z jejích vlastností budou nejvíce těžit děti, které si stoupají a učí se chodit. Ťapáčky jsou ultralehké, ohebné a tak podporují přirozený vývoj chodidla, který je pro rostoucí děti klíčový. V období, kdy není možná chůze bez bot, můžete zvolit ťapky jako příjemný kompromis bosé chůze. Vnitřní gumička je regulovatelná na uzlík, který je možné převázat a přizpůsobovat utažení vlastním potřebám.

Cena od 550,00 Kč

  Softshellky

  Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a je velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Ťapáčky kopírují tvar prstíků, špička je zaoblená. Botičky jsou ohebné a velmi lehké a tím podporují přirozený vývoj chodidla a doporučujeme je již pro ty nejmenší.  Protiskluzová podrážka udržuje chodidlo stabilní na různých typech povrchů a zabraňuje uklouznutí. Z jejích vlastností budou nejvíce těžit děti, které si stoupají a učí se chodit. Vnitřní gumička je regulovatelná na uzlík, který je možné převázat a přizpůsobovat utažení vlastním potřebám.

  Cena od 550,00 Kč

   Outdoorové Ťapky

   Už začalo Vaše děťátko chodit? Je právě zima a většinu času tráví v kočárku? Po několika minutové procházce si pobyt v kočárku rozmyslí a dere se ven hlava nehlava? Naše děti jsou již od narození osobnosti, které dávají svůj názor často znát a jak jinak než velkým zvukovým doprovodem. Jaké botičky jsou pro takové divoké dítko ideální? Také si nedovede představit na tak malou nožičku navléct pevné ohromné boty, ve kterých mu bude v kočárku nepohodlně? Všechny tyto otázky jsme vyřešili za Vás a vytvořili ťapky, ve kterých bude Vašemu malému hezky, teplo a příjemně. Díky kožené špičce, odolnému vnějšímu softshellu, vnitřní bavlně může i na pár kroků kolem kočárku vyběhnout a potom se zase spokojeně vrátit do pohodlné polohy do fusaku a sledovat svět kolem sebe. Vibramová podrážka má 1 mm, je voděodolná a ohebná. Podrážka je všitá, nikoliv lepená, díky čemuž jsou ťapáčky pratelné. Tento kousek pro Vás ušijeme na míru, stačí si vybrat motiv, barvu kůže a provedení, které bude dle Vašich představ. Vše stačí napsat do zprávy objednávky. V případě volby Vlastní velikost Vám bude finální cena upřesněna. 

   Cena od 700,00 Kč

    Dospělácké

    Dospělácký model ťapek Vás utvrdí v tom, jak příjemné jsou ťapky pro Vaše děti. Díky vnitřní bavlně jsou příjemné v letních měsících, kdy je nazujete bez ponožek na holou nožku a díky dostatečně volnému padnoucímu střihu můžete v zimě do ťapek přidat pořádné ponožky.  U prodejního fota naleznete seznam látek, ze kterých můžete vybírat. Všechny motivy jsou ze softshellu, který se nám nejvíce osvědčil z hlediska stálosti barev po opakovaném praní a dlouhé životnosti pevného kvalitního materiálu. Všechny vybrané látky jsou českého původu.  Ťapky jsou vhodné na celoroční interiérové nošení či outdoorové nošení kolem domu či na zahradě.  Před objednáním věnujte pozornost našemu  návodu na měření  . K naměřené délce chodidla přičtěte 1,5 cm a máte Vaši velikost (např. délka chodidla je 25 cm + 1,5 nadměrek - objednávejte velikost 26,5 cm).   Do zprávy objednávky nám napište, jaký motiv se Vám líbí a jaké provedení chcete - kožená špička a podrážka nebo pogumovaná špička a vibramová podrážka.  V případě volby Vlastní velikost Vám bude finální cena upřesněna. 

    Cena od 950,00 Kč

     Ťapkové přezůvky do školky

     Ťapáčky do školky jsou přesně to, co Vaše děti potřebují. Mít nožičky v pohodlí 8 hodin denně 5 dnů v týdnu není zrovna lehké. Proto je důležité volit takové přezůvky, které děti netlačí, jsou jim příjemné na nožičce a zdolají hry na koberci, dovádění v umývárnách a spoustu jiné zábavy.  Jak postupovat?   Vyberete si vlastní motiv látky. Dejde nejlépe vybrat dítěti, čímž mu pomůžete, aby ťapky nosilo ještě více rádo a více se s nimi ztotožnilo.   Do zprávy objednávky uvedete: . číslo látky, kterou jste vybrali, . délku chodidla včetně započítaného 1,5 cm nadměrku,  . další specifikace dle vlastního úvážení.  Specifikace modelu: . Softshell - vnější látka v motivu dle vlastního výběru (na přání vám ušijeme model z bavlny, ale počítejte s poloviční životností),  . Podrážka vibram (1 mm silná guma s jemným vystouplým vzorkováním proti uklouznutí) . Zpevněná kožená špička.  . Vnitřní látka je vždy bavlna (fleece na přání).  Toto provedení Vám vydrží z naší zkušenosti  celý školkový rok (berte prosím na vědomí, že každé dítě je jiné, jeho chování je jiné a školkové povrchové podmínky jsou taktéž rozličné a proto se délka životnosti může lišit, u nás ťapky nosí vcelku divoká holčička, ve školce mají lino a koberec). Ťapáčky do školky testujeme již třetím rokem. Model je pratelný, čím tmavší motiv, tím méně je potřeba řešit údržbu (my pereme 1x  za čtvrt roku). 

     Cena od 750,00 Kč