ŤAPÁČKY NA MÍRU 

Ťapáčky objednané z této kategorie obdržíte do 7-14 pracovních dnů od přijetí platby. Do zprávy objednávky stačí napsat naměřené míry, podle kterých ušijeme Vaše ťapky. 

Outdoorové ťapky jsou pevnější, vnější látka je softshellová, špička kožená a podrážka buď kožená nebo vibramová (1 mm strukturovaná guma). Takový model doporučujeme také do školky a pro starší děti. 

Indoorové ťapky jsou vhodné především na doma, cvičení s dětmi nebo do kočárku. Vnější látku tvoří převážně bavlna (vhodný je také softshell), podrážka je protiskluzová, špička zpevněná softshellem nebo pogumovaným protiskluzem. 


Před objednáním zboží doporučujeme změřit chodidlo podle našeho fotonávodu. 

UPOZORNĚNÍ

Objednávky zboží šitého na míru přijímáme pouze do června 2021 a poté bude tato sekce uzavřena. 


Limitovaná Edice

Exkluzivní minimalistický vzhled ťapek z jemné zahraniční designové bavlny v kombinaci se softshellem. 


Ťapky do školky

Ťapky jsou ušity speciálně pro potřeby dětí ve školce či škole. Mají pevnější a přesto lehkou a ohebnou podrážku.
Vnější motiv si děti mohou sami vybrat. 

Ťapkové přezůvky do školky

Ťapáčky do školky jsou přesně to, co Vaše děti potřebují. Mít nožičky v pohodlí 8 hodin denně 5 dnů v týdnu není zrovna lehké. Proto je důležité volit takové přezůvky, které děti netlačí, jsou jim příjemné na nožičce a zdolají hry na koberci, dovádění v umývárnách a spoustu jiné zábavy.  Jak postupovat?   Vyberete si vlastní motiv látky. Dejde nejlépe vybrat dítěti, čímž mu pomůžete, aby ťapky nosilo ještě více rádo a více se s nimi ztotožnilo.   Do zprávy objednávky uvedete: . číslo látky, kterou jste vybrali, . délku chodidla včetně započítaného 1,5 cm nadměrku,  . další specifikace dle vlastního úvážení.  Specifikace modelu: . Softshell - vnější látka v motivu dle vlastního výběru (na přání vám ušijeme model z bavlny, ale počítejte s poloviční životností),  . Podrážka vibram (1 mm silná guma s jemným vystouplým vzorkováním proti uklouznutí) . Zpevněná kožená špička.  . Vnitřní látka je vždy bavlna (fleece na přání).  Toto provedení Vám vydrží z naší zkušenosti  celý školkový rok (berte prosím na vědomí, že každé dítě je jiné, jeho chování je jiné a školkové povrchové podmínky jsou taktéž rozličné a proto se délka životnosti může lišit, u nás ťapky nosí vcelku divoká holčička, ve školce mají lino a koberec). Ťapáčky do školky testujeme již třetím rokem. Model je pratelný, čím tmavší motiv, tím méně je potřeba řešit údržbu (my pereme 1x  za čtvrt roku). 

Cena od 650,00 Kč

  Ťapky Balerínkové 

  Parádivé balerínky z bavlny či softshellu pro malé i velké slečny. Gumička kolem nártu fixuje chodidlo a drží ťapky na svém místě během náročného dne všech zaneprázdněných princezen. 


  Ťapky Bavlněné 

  Bavlna je přírodní materiál, který nejvíce užijete v létě a pro děti s tendencí pocení chodidel.
  Vhodný již pro novorozence.


  Ťapky Softshellové

  Softshell je velmi odolný lehký nepotivý materiál vhodný pro všechny věkové kategorie.
  Volíme jej při vysoké zátěži - školka, první krůčky, aj.


  Ťapky Outdoorové 

  Venkovní ťapky šijeme ze softshellu s koženými doplňky či gumovou podrážkou pro starší děti.
  Na jaro/podzim je vhodná zateplená varianta vnitřního fleecu či imitace beránka. 


   Ťapky Nosítkové

  Hlavní funkcí nosítkových ťapek je vnější ochrana před chladem a větrem. Vysoký model ze softshellu doporučujeme na zimní období, nižší úpletový model na přechodné období a teplejší dny. 


  Ťapky Dospělácké 

  Dámské Ťapky na míru

  Dospělácký model ťapek Vás utvrdí v tom, jak příjemné jsou ťapky pro Vaše děti. Díky vnitřní bavlně jsou příjemné v letních měsících, kdy je nazujete bez ponožek na holou nožku a díky dostatečně volnému padnoucímu střihu můžete v zimě do ťapek přidat pořádné ponožky.  U prodejního fota naleznete seznam látek, ze kterých můžete vybírat. Všechny motivy jsou ze softshellu, který se nám nejvíce osvědčil z hlediska stálosti barev po opakovaném praní a dlouhé životnosti pevného kvalitního materiálu. Všechny vybrané látky jsou českého původu.  Ťapky jsou vhodné na celoroční interiérové nošení či outdoorové nošení kolem domu či na zahradě.  Před objednáním věnujte pozornost našemu  návodu na měření  . K naměřené délce chodidla přičtěte 1,5 cm a máte Vaši velikost (např. délka chodidla je 25 cm + 1,5 nadměrek - objednávejte velikost 26,5 cm).   Do zprávy objednávky nám napište, jaký motiv se Vám líbí a jaké provedení chcete - kožená špička a podrážka nebo pogumovaná špička a vibramová podrážka.  V případě volby Vlastní velikost Vám bude finální cena upřesněna. 

  Cena od 900,00 Kč