ŤAPÁČKY NA MÍRU 

Ťapáčky objednané z této kategorie obdržíte do 7-14 pracovních dnů od přijetí platby. Do zprávy objednávky stačí napsat naměřené míry, podle kterých ušijeme Vaše ťapky. 

Indoorové ťapky jsou vhodné především na doma, cvičení s dětmi nebo do kočárku. Vnější látku tvoří převážně bavlna (vhodný je také softshell), podrážka je protiskluzová, špička zpevněná softshellem nebo pogumovaným protiskluzem. 

Outdoorové ťapky jsou pevnější, vnější látka je softshellová, špička kožená a podrážka buď kožená nebo vibramová (1 mm strukturovaná guma). Takový model doporučujeme také do školky a pro starší děti. 


Před objednáním zboží doporučujeme změřit chodidlo podle našeho fotonávodu. 


Ťapky Balerínkové 

Parádivé balerínky z bavlny či softshellu pro malé i velké slečny. Gumička kolem nártu fixuje chodidlo a drží ťapky na svém místě během náročného dne všech zaneprázdněných princezen. 


Ťapky Bavlněné 

Bavlna je přírodní materiál, který nejvíce užijete v létě a pro děti s tendencí pocení chodidel.
Vhodný již pro novorozence.


Ťapky Softshellové

Softshell je velmi odolný lehký nepotivý materiál vhodný pro všechny věkové kategorie.
Volíme jej při vysoké zátěži - školka, první krůčky, aj.


Ťapky Outdoorové 

Venkovní ťapky šijeme ze softshellu s koženými doplňky či gumovou podrážkou pro starší děti.
Na jaro/podzim je vhodná zateplená varianta vnitřního fleecu či imitace beránka. 


 Ťapky Nosítkové

Hlavní funkcí nosítkových ťapek je vnější ochrana před chladem a větrem. Vysoký model ze softshellu doporučujeme na zimní období, nižší úpletový model na přechodné období a teplejší dny. 


Ťapky Dospělácké 

Dámské Ťapky na míru

Dospělácký model ťapek Vás utvrdí v tom, jak příjemné jsou ťapky pro Vaše děti. Díky vnitřní bavlně jsou příjemné v letních měsících, kdy je nazujete bez ponožek na holou nožku a díky dostatečně volnému padnoucímu střihu můžete v zimě do ťapek přidat pořádné ponožky.  U prodejního fota naleznete seznam látek, ze kterých můžete vybírat. Všechny motivy jsou ze softshellu, který se nám nejvíce osvědčil z hlediska stálosti barev po opakovaném praní a dlouhé životnosti pevného kvalitního materiálu. Všechny vybrané látky jsou českého původu.  Ťapky jsou vhodné na celoroční interiérové nošení či outdoorové nošení kolem domu či na zahradě.  Před objednáním věnujte pozornost našemu  návodu na měření  . K naměřené délce chodidla přičtěte 1,5 cm a máte Vaši velikost (např. délka chodidla je 25 cm + 1,5 nadměrek - objednávejte velikost 26,5 cm).   Do zprávy objednávky nám napište, jaký motiv se Vám líbí a jaké provedení chcete - kožená špička a podrážka nebo pogumovaná špička a vibramová podrážka. 

Cena od 900,00 Kč