ŤAPÁČKY NA MÍRU 

Ťapáčky objednané z této kategorie obdržíte do 7-14 pracovních dnů od přijetí platby. Do zprávy objednávky stačí napsat naměřené míry, podle kterých ušijeme Vaše ťapky. 

Outdoorové ťapky jsou pevnější, vnější látka je softshellová, špička kožená a podrážka buď kožená nebo vibramová (1 mm strukturovaná guma). Takový model doporučujeme také do školky a pro starší děti. 

Indoorové ťapky jsou vhodné především na doma, cvičení s dětmi nebo do kočárku. Vnější látku tvoří převážně bavlna (vhodný je také softshell), podrážka je protiskluzová, špička zpevněná softshellem nebo pogumovaným protiskluzem. 


Před objednáním zboží doporučujeme změřit chodidlo podle našeho fotonávodu. 

UPOZORNĚNÍ

Tato sekce bude od 7.6.2020 zrušena. 


Outdoorová novinka

Naše první kolekce kožených ťapáčků v extralehkém provedení s vibramovou podrážkou. 

Kožené balerínky pro první krůčky

Seznamte se s naším jedinečným kouskem barefoot botiček pro nejmenší děti. S příchodem jara a mezi rozkvetlými stromy jsme realizovali náš dlouholetý plán s koženými ťapáčky, které budou děti moci nosit venku. A hlavně, je budou mít rádi.  Když se podíváme zblízka na podrážku, skládá se ze tří vrstev. V kontaktu s pokožkou je jemná a hebká kožená podšívka. Uprostřed se nachází vrstva tlumící nárazy při došlapu. Vnější vrstvou pro kontakt se zemí je náš dobrý známý 1 mm ohebný Vibram, nebo-li gumová podrážka. Tato podrážka je vhodná, jak na chození v přírodě, tak po chodníku.  Balerínky jsou šité z kvalitní hověziny původem z Německa. Koželužna, která usně dodává, je nositelem certifikátu Der Blaue Engel. Kůže se zpracovává ekologickým minerálním činěním, při kterém se nepoužívají toxické látky.  Ťapky jsou nelepené, pouze šité a tudíž netoxické . Zapínání je na suchý zip, díky kterému je chodidlo v ťapce fixováno.  Ťapáčky mají vnitřní šev a tudíž doporučujeme volit nadměrek 1,2 cm k naměřené velikosti chodidla dítěte. Ťapky jsou široké a úzké tak akorát pro rozvíjející se nohu dítěte.  U prodejního fota naleznete barevné varianty, ze kterých můžete vybírat. Do poznámky objednávky uveďte délku chodidla a barevnou variantu, kterou si přejete objednat. 

Cena od 990,00 Kč

  Limitovaná Edice

  Exkluzivní minimalistický vzhled ťapek z jemné zahraniční designové bavlny z dílny mladé francouzské značky Atelier Brunette v kombinaci se softshellem. 


  Ťapky do školky

  Ťapky jsou ušity speciálně pro potřeby dětí ve školce či škole. Mají pevnější a přesto lehkou a ohebnou podrážku.
  Vnější motiv si děti mohou sami vybrat. 


   Ťapky Balerínkové 

   Parádivé balerínky z bavlny či softshellu pro malé i velké slečny. Gumička kolem nártu fixuje chodidlo a drží ťapky na svém místě během náročného dne všech zaneprázdněných princezen. 


   Ťapky Bavlněné 

   Bavlna je přírodní materiál, který nejvíce užijete v létě a pro děti s tendencí pocení chodidel.
   Vhodný již pro novorozence.


   Ťapky Softshellové

   Softshell je velmi odolný lehký nepotivý materiál vhodný pro všechny věkové kategorie.
   Volíme jej při vysoké zátěži - školka, první krůčky, aj.


   Ťapky Outdoorové 

   Venkovní ťapky šijeme ze softshellu s koženými doplňky či gumovou podrážkou pro starší děti.
   Na jaro/podzim je vhodná zateplená varianta vnitřního fleecu či imitace beránka. 


    Ťapky Nosítkové

   Hlavní funkcí nosítkových ťapek je vnější ochrana před chladem a větrem. Vysoký model ze softshellu doporučujeme na zimní období, nižší úpletový model na přechodné období a teplejší dny. 


   Ťapky Dospělácké