Čím jsme jedineční

Jsem velmi spokojená. Krásná komunikace s prodejkyní, poradila ještě předtím než jsem zboží objednala a výsledné ťapky zcela předčily moje očekávání. Jsou krásně zpracované, malá je nosí moc ráda. Kdyby byly v mojí velikosti, nosím je sama hned :) Moc děkuji, určitě zase někdy objednám :-)“

Kamila

maminka na plný úvazek

Ťapinky dneska dorazily :) a musím říct: jedno ohromné WOW! :))) jsou nádherné, moc příjemné, na nožičce krásně sedí, vůbec nikde nevadí, malému se v nich ťapká jedna báseň :) :) :) moc děkujeme, jak za radu ohledně velikosti, tak i celkově za skvělý přístup a komunikaci, a teda za nádherné a kvalitní Ťapinky :) Určitě se zase rádi vrátíme s novou objednávkou :)

Lucka

pracující maminka

Překrásné Ťapťapky, obdivují je maminky ve školce i na výtvarném kroužku a dcera odmítá nosit jiné přezůvky. Doporučuji všemi deseti! ❤️

Zuzka 

maminka na mateřské dovolené

Naprosto úžasné ťapky, velmi vstřícná milá komunikace, doporučuji všemi deseti (dvaceti) a jistě jsem neobjednávala naposledy! Krása, děkuji moc moc moc! Za všechno.

Evička

stálá zákaznice

Zebry

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost. Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu.  Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz a softshellová špička, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu a pogumované zpevněné špičky.   

Cena od 480,00 Kč

Menstruační kalhotky

Také jste během mateřství změnila pohled na svět? Ba dokonce na sebe a péči o své tělo?  Menstruační kalhotky jsou příjemnou alternativou ekologické a hlavně zdravé verze intimní péče a nezbytnou výbavou každé moderní ženy.   Víte, že? . během své periody je Vaše pokožka a tělo citlivější? . běžné vložky jsou běleny? Jak Vás těší představa, že s těmito chemickými     látkami je Vaše sliznice několik dní v přímém kontaktu 24 hodin denně?  . k tomu, aby jste přežila periodu nepotřebujete zbytečně parfemované vložky? Co jste určitě nevěděla? . bavlněné vložky jsou přirozené, lehké a příjemné k pokožce, . bavlněné vložky můžete nosit během své periody a nemít pocit, že vložka je váš úhlavní nepřítel, protože vás prostě nic nebude tlačit? Menstruační kalhotky můžete nosit jako doplněk ke kalíšku nebo samostatně při slabější periodě. Kalhotky jsou vhodné na noc během slabých dní. Na noc a silnější dny doporučujeme Extra silné Menstruační kalhotky.  Kalhotky jsou v hlavní zóně ze dvou savých vrstev. Extra silné mají vrstvy tři.  Můžete je prát na 60 stupňů. 

Cena od 450,00 Kč

Ťapkové přezůvky do školky

Ťapáčky do školky jsou přesně to, co Vaše děti potřebují. Mít nožičky v pohodlí 8 hodin denně 5 dnů v týdnu není zrovna lehké. Proto je důležité volit takové přezůvky, které děti netlačí, jsou jim příjemné na nožičce a zdolají hry na koberci, dovádění v umývárnách a spoustu jiné zábavy.  Celý červenec Vám proto otevíráme možnost vytvoření rezervace k ušití ťapek na míru, aby jste je měli v klidu 1.září připravené do akce.  Jak postupovat? . Vytvoříte objednávku na zboží Ťapkové přezůvky.  . V srpnu nám napíšete aktuální míry, podle kterých budeme šít. Doplníme Vám finální kalkulaci ťapek.  . Vyberete si vlastní motiv látky a provedení, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Do zprávy objednávky uvedete číslo látky, kterou jste vybrali. Látky s označením SC, CS, S1-S6 jsou softshell, ostatní látky jsou bavlněné.  Doporučujeme: . Softshell (vnější látka v motivu dle vlastního výběru),  . Podrážka vibram (1 mm silná guma s jemným vzorkem proti uklouznutí)  nebo    kůže.  . Zpevněná kožená nebo protiskluzová špička.  . Vnitřní látka je vždy bavlna.  Proč je dobré si ťapky předobjednat? V srpnu se věnujeme pouze šití ťapek do školky a ne vždy se na každého dostane. Pokud máte specifické požadavky - líbí se Vám určitý motiv nebo potřebujete velikost na míru, je lepší objednávku učinit s předstihem - platbu provedete až v srpnu. Samozřejmě pro Vás budeme mít skladové ťapáčky, ale u nich nebudete mít možnost vlastního výběru provedení nebo motivu a nemusí být také Vaše velikost.  

550,00 Kč

Bavlna DeLuxe Srnečky

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu.  Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit.

Cena od 480,00 Kč

Kraťásky s laclem

Naše kraťásky jsou celobavlněné a rafinované - lacláčky můžete kdykoliv sundat nebo nandat.  V tomto provedení šijeme také sukýnku a barva proužku může být modrá.  Do zprávy objednávky napište obvod pasu, délku kraťásků od pupíku po potřebnou dálku a délku lacláčků od beder po pupík přes ramínka. 

Cena od 400,00 Kč

Klobouček s vrtulníky

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek. Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.

Cena od 18,00 Kč

Lesní kamarádi

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Špička a zadní díl ťapek je softshellový a tak ty nejnamáhanější místa odolávají lépe prodření. Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit.

550,00 Kč

Letní folklór

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost. Vnější látku tvoří originální český softshell nejvyšší kvality ve veselém vzoru ptáčků.  Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz bez zpevněné špičky, od velikosti 16 je podrážka pevný pogumovaný protiskluz a zpevněná špička. Na prodejním fotu je model ušitý s koženou špičkou a podrážkou, alternativa vhodná na ven - v případě zájmu o tuto verzi nám napište do zprávy objednávky. Cena je stejná jako u outdoorového kousku na míru .  Ťapáčky kopírují tvar chodidla, prstíků, jsou ohebné a tím podporují přirozený vývoj chodidla. 

Cena od 480,00 Kč

Odličovací tampóny/prsní vložky

Maminky, často kupujete botičky pro Vaše děti, tak jsme si i pro vás připravili něco praktického. Tampónky mají dvě vrstvy. Materiál jsme pro vás vybírali pečlivě, vnější zdobný motiv je 100% americká designová bavlna, olemovaná nitěmi oeko-tex. Součástí balení je 10 tampónků o velikosti 9x9 cm. Hlavní a nejdůležitější je látka, která přijde do kontaktu s pokožkou - jemná sametová savá a českého původu. Vyrobeno ze 70% bambusové viskózy, 28% BIO bavlny a 2% polyesteru. Tampónky jsou primárně vhodné na odličování, můžete také využít pro očišťování pleti miminek a omývání tváře malých dětí po probuzení. Tampónky je možné použít jako vložky do podprsenky ve dvouvrstvě, aby bylo dosaženo dostatečně savého efektu. Perte na 60 stupňů, aby jste se zbavili všech mikroorganismů, můžete sušit v sušičce a žehlit. 

250,00 Kč

Létající ťapáčky

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Špička a zadní díl ťapek je softshellový a tak ty nejnamáhanější místa odolávají lépe prodření.  Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit.

Cena od 480,00 Kč

Zvířecí Ťapáčky Pan Zajíc

Naše malá ťapková víla pro Vás vykouzlila nové ťapky. A ne ledajaké.  Ještě, že je tak ohleduplná a ví, co se na nožičkách nosí a patří, také je má na nohou dnem i nocí během čarování. Naši víličku už znáte, ale co Pan zajíček? Pan zajíček je už od pohledu dobrák. Má rád malé i větší děti, kterým dělá rád společnost doma nebo ve školce. U těch nejmenších, kteří ještě neumějí chodit,je učitelem a pomocníkem při prvních krůčcích venku.  Pro Vás rodiče, kteří Pana zajíce neznáte a chcete ho poznat máme malou specifikaci jeho nejlepších vlastností. Má dlouhá ouška tak akorát, veselý čumáček a je pro Vás vyšívaný pěkně postaru ručně bez strojů (v obličejové části). Vnější kožíšek má z pevné odolné bavlny, na tlapičkách má kůži vhodnou již pro ty nejmenší děti od narození. Vzadu, aby nebyl často odřený má softshell zpevněný gumovým protiskluzem.  

Cena od 600,00 Kč

Lapače snů

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost. Vnější látku tvoří originální český softshell nejvyšší kvality v relaxačním motivu lapačů snů.  Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz bez zpevněné špičky, od velikosti 16 je podrážka pevný pogumovaný protiskluz a zpevněná špička. Na prodejním fotu je model ušitý s koženou špičkou a podrážkou, alternativa vhodná na ven - v případě zájmu o tuto verzi nám napište do zprávy objednávky a my Vám doplníme kalkulaci tohoto modelu.  Cena je stejná jako u outdoorového kousku na míru.  Ťapáčky kopírují tvar chodidla, prstíků, jsou ohebné a tím podporují přirozený vývoj chodidla. 

Cena od 480,00 Kč

Balerínky Rozkvetlá

Ideální kousek pro teplejší dny a pro parádivé holčičky, které si nic jiného než šatičky u skříně nevyberou.  Balerínky jsou ušité z 100% designové americké bavlny. Díky pružné gumičce přes nárt dobře drží na nožce. Vnitřní bavlna přináší chodidlu komfort na bosou nožku. Nová pěnová stélka zpříjemňuje chůzi dětí, snižuje nárazy při chůzi. Protiskluzová podrážka podporuje stabilitu a rovnováhu na různých površích. Pevná špička zabraňuje prodření nejvíce namáhaného místa ťapáčků.  Rádi Vám ušijeme balerínky na přání v jiném motivu, napište nám na taptapky@gmail.com. 

Cena od 550,00 Kč

Psí láska

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost.  Vnější látku tvoří originální softshell z malovaných pejsků - na každém modelu jsou jiní pejsci. Tento kousek udělá radost všem dětičkám, které milují pejsky. Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz bez zpevněné špičky, od velikosti 16 je podrážka pevný pogumovaný protiskluz a zpevněná špička.  Ťapáčky kopírují tvar chodidla, prstíků, jsou ohebné a tím podporují přirozený vývoj chodidla. 

Cena od 480,00 Kč

Traktoriáda

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost.  Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnější látku tvoří český designový softshell, který upoutá nejednoho klučíka. Látka je odolná, lehká a díky vnitřní bavlně také vhodná jako celoroční ťapáčky.  Podrážku tvoří odolný protiskluz. Tento typ podrážky udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které už lezou a pokoušejí se o první krůčky.  Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz a bez zpevnění špiček, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu a pogumované zpevněné špičky.    Rádi Vám také ušijeme tuto alternativu v provedení outdoor - kožená špička a podrážka.  Cena je stejná jako u outdoorového kousku na míru. 

Cena od 480,00 Kč

Outdoorové Ťapky Sukulenty

Už začalo Vaše děťátko chodit? Po několika minutové procházce si pobyt v kočárku rozmyslí a dere se ven hlava nehlava? Naše děti jsou již od narození osobnosti, které dávají svůj názor často znát a jak jinak než velkým zvukovým doprovodem. Jaké botičky jsou pro takové divoké dítko ideální? Také si nedovede představit na tak malou nožičku navléct pevné ohromné boty, ve kterých mu bude v kočárku nepohodlně? Všechny tyto otázky jsme vyřešili za Vás a vytvořili ťapky, ve kterých bude Vašemu malému hezky, teplo a příjemně. Díky kožené špičce a podrážce může i na pár kroků kolem kočárku vyběhnout a potom se zase spokojeně vrátit do pohodlné polohy do fusaku a sledovat svět kolem sebe.  Jestli chcete ťapky v tomto motivu ušít s protiskluzem nebo jiné velikosti, stačí nám napsat zprávu na taptapky@gmail.com. 

Cena od 550,00 Kč

Lacláčky na míru

Lacláčky ze 100% bavlny jsou skvělým rostoucím kouskem do letního šatníku.  Kšandičky můžete přizpůsobovat růstu děťátka, také oceníte gumičku v pase na bocích.  Pro holčičky může být místo kraťásků sukýnka. 

Cena od 500,00 Kč

Liška a medvěd

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná softshellová špička a pata prodlužují životnost ťapek. Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu.   

Cena od 450,00 Kč

  Pro koho jsou ŤapŤapky dělané?

  ŤapŤapky jsou šité látkové bačkůrky určené pro naše nejmenší. Pro děti je nejlepší chůze bez obuvi, kdy dokáží zkoumat povrch po kterém chodí, vnímají nerovnosti a aktivně zapojují chodidla. Jelikož v našich moderních domácnostech převládají chladné povrchy jako je dlažba a dřevěné parkety, je nutné zajistit dítěti teplé nožky. Jak tedy dítěti poskytnout ten nejlepší kompromis, mít nožičky v teple a zároveň mu vytvořit ty nejlepší podmínky pro neustále se vyvíjející nožicku? Tento kompromis Vám nabízíme v podobě lehkých látkových ŤapŤapek.

  Z čeho jsou ŤapŤapky šité?

  Vnější látka
  Nakupujeme české i zahraniční látky s certifikací Öeko-Tex (mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů). Vybíráme pro Vás prvotřídní a originální designové 100% bavlny, BIO bavlny, fleece, warmkeeper, softshell, aj.

  Vnitřní látka
  Je tvořena 100% bavlnou, v zimním období fleecem, beránkem nebo merinem. 

  Podrážka
  Pro děti do 3 let nakupujeme certifikovanou hovězinu - kůži. Pro starší děti bývá jako podrážka kůže nebo protiskluz či jiný pevný protiskluzový materiál. Stélka je zpevněná netkanou textílií pro pohodlí nožiček a opatřena voděodolnou vrstvou.