Čím jsme jedineční

Jsem velmi spokojená. Krásná komunikace s prodejkyní, poradila ještě předtím než jsem zboží objednala a výsledné ťapky zcela předčily moje očekávání. Jsou krásně zpracované, malá je nosí moc ráda. Kdyby byly v mojí velikosti, nosím je sama hned :) Moc děkuji, určitě zase někdy objednám :-)“

Kamila

maminka na plný úvazek

Ťapinky dneska dorazily :) a musím říct: jedno ohromné WOW! :))) jsou nádherné, moc příjemné, na nožičce krásně sedí, vůbec nikde nevadí, malému se v nich ťapká jedna báseň :) :) :) moc děkujeme, jak za radu ohledně velikosti, tak i celkově za skvělý přístup a komunikaci, a teda za nádherné a kvalitní Ťapinky :) Určitě se zase rádi vrátíme s novou objednávkou :)

Lucka

pracující maminka

Překrásné Ťapťapky, obdivují je maminky ve školce i na výtvarném kroužku a dcera odmítá nosit jiné přezůvky. Doporučuji všemi deseti! ❤️

Zuzka 

maminka na mateřské dovolené

Naprosto úžasné ťapky, velmi vstřícná milá komunikace, doporučuji všemi deseti (dvaceti) a jistě jsem neobjednávala naposledy! Krása, děkuji moc moc moc! Za všechno.

Evička

stálá zákaznice

Menstruační kalhotky

Také jste během mateřství změnila pohled na svět? Ba dokonce na sebe a péči o své tělo?  Menstruační kalhotky jsou příjemnou alternativou ekologické a hlavně zdravé verze intimní péče a nezbytnou výbavou každé moderní ženy.   Víte, že? . během své periody je Vaše pokožka a tělo citlivější? . běžné vložky jsou běleny? Jak Vás těší představa, že s těmito chemickými     látkami je Vaše sliznice několik dní v přímém kontaktu 24 hodin denně?  . k tomu, aby jste přežila periodu nepotřebujete zbytečně parfemované vložky? Co jste určitě nevěděla? . bavlněné vložky jsou přirozené, lehké a příjemné k pokožce, . bavlněné vložky můžete nosit během své periody a nemít pocit, že vložka je váš úhlavní nepřítel, protože vás prostě nic nebude tlačit? Menstruační kalhotky můžete nosit jako doplněk ke kalíšku nebo samostatně při slabější periodě. Kalhotky jsou vhodné na noc během slabých dní. Na noc a silnější dny doporučujeme Extra silné Menstruační kalhotky.  Kalhotky jsou v hlavní zóně ze dvou savých vrstev. Extra silné mají vrstvy tři.  Můžete je prát na 60 stupňů. 

Cena od 450,00 Kč

Lapače snů

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost. Vnější látku tvoří originální český softshell nejvyšší kvality v relaxačním motivu lapačů snů.  Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz bez zpevněné špičky, od velikosti 16 je podrážka pevný pogumovaný protiskluz a zpevněná špička. Na prodejním fotu je model ušitý s koženou špičkou a podrážkou, alternativa vhodná na ven - v případě zájmu o tuto verzi nám napište do zprávy objednávky a my Vám doplníme kalkulaci tohoto modelu.  Cena je stejná jako u outdoorového kousku na míru.  Ťapáčky kopírují tvar chodidla, prstíků, jsou ohebné a tím podporují přirozený vývoj chodidla. 

Cena od 480,00 Kč

Kraťásky s laclem

Naše kraťásky jsou celobavlněné a rafinované - lacláčky můžete kdykoliv sundat nebo nandat.  V tomto provedení šijeme také sukýnku a barva proužku může být modrá.  Do zprávy objednávky napište obvod pasu, délku kraťásků od pupíku po potřebnou dálku a délku lacláčků od beder po pupík přes ramínka. 

Cena od 400,00 Kč

Klobouček s vrtulníky

Dvouvrstvý klobouček ze 100% bavlny poskytuje během teplých letních měsíců ochranu proti slunci a také zakrývá krk a část ramínek. Pro nejmenší děti je možné ušít klobouček s úvazem na mašličku pod bradičkou. Doporučujeme ji pro velikost 6-24 měsíců.

Cena od 18,00 Kč

Balerínky Rozkvetlá

Ideální kousek pro teplejší dny a pro parádivé holčičky, které si nic jiného než šatičky u skříně nevyberou.  Balerínky jsou ušité z 100% designové americké bavlny. Díky pružné gumičce přes nárt dobře drží na nožce. Vnitřní bavlna přináší chodidlu komfort na bosou nožku. Nová pěnová stélka zpříjemňuje chůzi dětí, snižuje nárazy při chůzi. Protiskluzová podrážka podporuje stabilitu a rovnováhu na různých površích. Pevná špička zabraňuje prodření nejvíce namáhaného místa ťapáčků.  Rádi Vám ušijeme balerínky na přání v jiném motivu, napište nám na taptapky@gmail.com. 

Cena od 550,00 Kč

Čelenka na uzlík

Čelenka na uzlík ze 100% je nedílnou součástí dívčí výbavičky. Díky zadnímu pružnému dílu na gumičku užijete čelenku dlouho a poroste s Vaší holčičkou.  Šijeme také variantu pro maminku a holčičku.  Do zprávy objednávky uveďte vybraný motiv. 

Cena od 180,00 Kč

Lacláčky na míru

Lacláčky ze 100% bavlny jsou skvělým rostoucím kouskem do letního šatníku.  Kšandičky můžete přizpůsobovat růstu děťátka, také oceníte gumičku v pase na bocích.  Pro holčičky může být místo kraťásků sukýnka. 

Cena od 500,00 Kč

Letní folklór

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost. Vnější látku tvoří originální český softshell nejvyšší kvality ve veselém vzoru ptáčků.  Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz bez zpevněné špičky, od velikosti 16 je podrážka pevný pogumovaný protiskluz a zpevněná špička. Na prodejním fotu je model ušitý s koženou špičkou a podrážkou, alternativa vhodná na ven - v případě zájmu o tuto verzi nám napište do zprávy objednávky. Cena je stejná jako u outdoorového kousku na míru .  Ťapáčky kopírují tvar chodidla, prstíků, jsou ohebné a tím podporují přirozený vývoj chodidla. 

Cena od 480,00 Kč

Psí láska

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost.  Vnější látku tvoří originální softshell z malovaných pejsků - na každém modelu jsou jiní pejsci. Tento kousek udělá radost všem dětičkám, které milují pejsky. Materiál softshell znáte asi nejčastěji z dětského oblečení. Jeho vhodnost do sychravého počasí je známá stejně tak jako odolnost tohoto pevného lehkého materiálu. Z toho důvodu jsme si ho vybrali jako ten nejvhodnější materiál pro ťapáčky. Jelikož je softshell na vnější vrstvě ťapáčků, nepotí se dětem nožička více než v běžných bavlněných ťapáčcích, důležitým faktem je, že vnitřní látka je ze 100% bavlny, která pohlcuje pot a velmi příjemná na pokožce. Softshell doporučujeme na domácí bačkůrky či do školky a na ven. Materiál je pevný, méně náchylný k oděru a je stálobarevný (po několika vyprání vypadá stále stejně). Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz bez zpevněné špičky, od velikosti 16 je podrážka pevný pogumovaný protiskluz a zpevněná špička.  Ťapáčky kopírují tvar chodidla, prstíků, jsou ohebné a tím podporují přirozený vývoj chodidla. 

Cena od 480,00 Kč

Šatičky pro Karkulku

Jemné a příjemné šatičky, které užijete celý rok.  Vrchní díl je z bavlněného úpletu a snadno se nandavá přes hlavičku, v létě chrání ramínka a v zimě můžete pod šatičky dát stejnobarevné tričko s dlouhým rukávem. Pěkná výšivka zdobí rukávky a výstřih.  Dolní díl sukně je řasený ze 100% bavlny. 

Cena od 500,00 Kč

Traktoriáda

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost.  Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnější látku tvoří český designový softshell, který upoutá nejednoho klučíka. Látka je odolná, lehká a díky vnitřní bavlně také vhodná jako celoroční ťapáčky.  Podrážku tvoří odolný protiskluz. Tento typ podrážky udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které už lezou a pokoušejí se o první krůčky.  Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz a bez zpevnění špiček, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu a pogumované zpevněné špičky.    Rádi Vám také ušijeme tuto alternativu v provedení outdoor - kožená špička a podrážka.  Cena je stejná jako u outdoorového kousku na míru. 

Cena od 480,00 Kč

ŤapŤapky Morava

Ťapky na míru odesíláme 7-14 dnů od přijetí platby. Před objednáním věnujte pozornost přeměření chodidel. Do zprávy objednávky uveďte Vámi preferovanou velikost. Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná protiskluzová špička a pata prodlužují životnost ťapek. Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz a softshellová špička, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu a pogumované zpevněné špičky. Model je možné ušít také jako verzi na ven s koženou špičkou a podrážkou, v případě zájmu o tento kousek nám napiště na taptapky@gmail.com.      

Cena od 480,00 Kč

Outdoorové Ťapky Sukulenty

Už začalo Vaše děťátko chodit? Po několika minutové procházce si pobyt v kočárku rozmyslí a dere se ven hlava nehlava? Naše děti jsou již od narození osobnosti, které dávají svůj názor často znát a jak jinak než velkým zvukovým doprovodem. Jaké botičky jsou pro takové divoké dítko ideální? Také si nedovede představit na tak malou nožičku navléct pevné ohromné boty, ve kterých mu bude v kočárku nepohodlně? Všechny tyto otázky jsme vyřešili za Vás a vytvořili ťapky, ve kterých bude Vašemu malému hezky, teplo a příjemně. Díky kožené špičce a podrážce může i na pár kroků kolem kočárku vyběhnout a potom se zase spokojeně vrátit do pohodlné polohy do fusaku a sledovat svět kolem sebe.  Jestli chcete ťapky v tomto motivu ušít s protiskluzem nebo jiné velikosti, stačí nám napsat zprávu na taptapky@gmail.com. 

Cena od 550,00 Kč

Ťapky svítící ve tmě

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Klučičí látka s autíčky je přímo kouzelná, ve tmě svítí jenom hvězdičky.  Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná protiskluzová špička a pata prodlužují životnost ťapek. Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu.    U prodejního fota je model v provedení kožená špička a podrážka, v případě zájmu u tuto variantu nám napiště zprávu na taptapky@gmail.com. Uvedené ceny jsou za provedení softshellová špička, pata, protiskluzová podrážka. 

Cena od 450,00 Kč

Ťapáčkový cirkus

Máte rádi praktické dárky, které neskončí ve skříni? Je někdo z Vašeho kruhu rodiny či známých v očekávání? Pořiďte pro jejich nastávající miminko něco do výbavičky - první ťapáčky a stylový bryndáček.  Ťapáčky jsou vhodné již pro malé lezoucí děti, využijete je v kočárku či na pěkné rodinné focení. Bryndáček je z bavlny a jemného bambusového froté ze spodní strany, které se nám podařilo získat od českého výrobce přírodních materiálů.  Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná softshellová špička vydrží i náročné aktivity batolat a starších dětí.  Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců a jejich divokých starších sourozenců.

Cena od 180,00 Kč

Liška a medvěd

Ťapky, které kopírují tvar prstíků, jsou dost široké, nebrání přirozené chůzi a lehké natolik, že i ti největší bačkůrkoví nesnášenlivci si ťapky na nožkách nechají. Vnitřní a vnější látka je z bavlny, hlavní výhodou tohoto materiálu je, že jsou nožičky v teple, zároveň skvěle sají pot a snadno se přizpůsobí chodidlu. Zpevněná softshellová špička a pata prodlužují životnost ťapek. Díky lehké protiskluzové látce jsou Ťapky hlavní nepřítelem uklouznutí. Tato podrážka udržuje nožičku v rovnováze u začínajících chodců. Vřele doporučujeme pro děti, které se staví a snaží se sami chodit. Do velikosti 15 cm je podrážkou tečkovaný protiskluz, od velikosti 16 cm a výše je podrážka z pevného pogumovaného protiskluzu.   

Cena od 450,00 Kč

Lesní nosítkové Ťapky

Nejpohodlnější ťapky jsou jako dělané do nosítka či šátku. Tento kousek doporučujeme pro malé dětičky, které se rády nosí. Když se venku ochladí, určitě tyto ťapky ocení všechny vystrčené chladné nožky. Ťapky jsou šité z lehkého úpletu, potěší holou nožku a díky pružnosti materiálu se dobře nandají i na více vrstev oblečení (ponožek, dupaček). Určitě na ně nedáte dopustit v zimě v autosedačce či kočárku. Díky vnitřní látce, která uchovává teplo, budou mít Vaše dětičky nožičky vždy zahřáté a budou se cítit pohodlně. Jestliže zamýšlíte tento model užívat na doma, doporučujeme volit nadměrek 1 cm, uvnitř látky kolem lýtkové části je vnitřní gumička, která drží ťapky dobře na nožce.  S čepičkou ve stejném vzoru budete mít ideální set do nosítka či kočárku.  Na přání Vám rádi k modelu přidáme protiskluzové perličky. 

Cena od 30,00 Kč

Dámská designová sukně

Originální je první věc, která Vás napadne.  Pořiďte si sukni ušitou přímo pro Vás z české pevné bavlny. Sukně je v pase na elastickou gumu, tak si můžete dát i velký oběd a nikdo nic nepozná.  Počítejte s delší doručovací lhůtou - sukni budeme šít pouze pro Vás, tudíž nám do poznámky objednávky uveďte obvod pasu. 

Cena od 1 250,00 Kč

  Pro koho jsou ŤapŤapky dělané?

  ŤapŤapky jsou šité látkové bačkůrky určené pro naše nejmenší. Pro děti je nejlepší chůze bez obuvi, kdy dokáží zkoumat povrch po kterém chodí, vnímají nerovnosti a aktivně zapojují chodidla. Jelikož v našich moderních domácnostech převládají chladné povrchy jako je dlažba a dřevěné parkety, je nutné zajistit dítěti teplé nožky. Jak tedy dítěti poskytnout ten nejlepší kompromis, mít nožičky v teple a zároveň mu vytvořit ty nejlepší podmínky pro neustále se vyvíjející nožicku? Tento kompromis Vám nabízíme v podobě lehkých látkových ŤapŤapek.

  Z čeho jsou ŤapŤapky šité?

  Vnější látka
  Nakupujeme české i zahraniční látky s certifikací Öeko-Tex (mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů). Vybíráme pro Vás prvotřídní a originální designové 100% bavlny, BIO bavlny, fleece, warmkeeper, softshell, aj.

  Vnitřní látka
  Je tvořena 100% bavlnou, v zimním období fleecem, beránkem nebo merinem. 

  Podrážka
  Pro děti do 3 let nakupujeme certifikovanou hovězinu - kůži. Pro starší děti bývá jako podrážka kůže nebo protiskluz či jiný pevný protiskluzový materiál. Stélka je zpevněná netkanou textílií pro pohodlí nožiček a opatřena voděodolnou vrstvou.